O nas

 

cover advisor

 

 

arrowKIM JESTEŚMY??

Nasze Koło zostało założone w 2006 roku. Działa przy Instytucie Finansów Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, skupiając ambitnych studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych.

 

arrowOPIEKUN NAUKOWY

Naszym opiekunem naukowym jest dr Jarosław Marczak, starszy wykładowca Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, szef łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

marczakpte

arrowDLACZEGO ADVISOR??

Celem Koła jest umożliwienie jego Członkom rozwijania się i pogłębiania wiedzy z szeroko pojętej tematyki podatkowej oraz popularyzacja wiedzy z tej dziedziny. Aktywność w środowisku akademickim opieramy na idei przenoszenia wiedzy zdobytej na studiach, w realia prawdziwego biznesu. Dbamy o rozwój naszych Członków, dając im możliwość zdobycia doświadczenia w wielu dziedzinach studenckiej działalności, a także realizacji swoich autorskich projektów.

arrowCZYM SIĘ ZAJMUJEMY??

 

arrowSTATUT PKN ADVISOR

 

statut

 

 

 

arrowNASZE KOLEŻANKI OPOWIADAJĄ ;)

 

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej z udziałem Weroniki i Kasi na antenie Radia Planeta Łódź w którym przybliżyły słuchaczom działalność PKN Advisor.

icon-speakericon-speaker